Rękodzieło szydełkowe ZDZISIEK

podkładki pod talerze i kubki

Rękodzieło szydełkowe Zdzisiek, to komplet podkładek pod talerze, szklanki, doniczki i miski. Dzięki tym niebanalnym ręcznie robionym dekoracjom, zapewnicie ochronę blatom i innym powierzchniom. Zdzisiek to również ciekawy upominek dla bliskiej osoby, który sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej wyraziste lub nabierze swoistej subtelności – w zależności od zamówionego koloru.

Ozdoba szydełkowa Zdzisiek – jak powstała?

Robótki ręczne to moja wielka pasja. Od samego jej początku chciałam zrobić zestaw wyjątkowych podkładek. Zastanawiałam się jednak, w jakim powinny być wzorze? Serwetek, a może jakimś innym? Jaki kształt sprawdzi się najlepiej: prostokątny, a może jednak okrągły? A co z fakturą – postawić na gładką, czy jednak subtelne wzory?  Bardzo długo nosiłam się z tymi pytaniami, a później przypomniałam sobie stare powiedzenie, mówiące o tym, że piękno tkwi w prostocie – to właśnie ono nadało ostateczną formę Zdziśka.

Zdzisiek posiada jednolity ścieg, dzięki czemu wygląda pięknie nie tylko w gładkim kolorze, ale również w odcieniach melanży, ponieważ podkreśla ich fantastyczny urok.

*Z uwagi na ręczny proces dziergania, każdy przedmiot może posiadać swój indywidualny, miejscowy splot, który nie jest wadą produktu – tylko następstwem rękodzielnictwa.

 

 

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

Zdzisiek duży

numer katalogowy: 17002

kolor: indywidualny dobór

materiał: kordonek – 100% bawełny

rozmiar:

średnica – 32 cm

cena: 339,oo zł.

 

Zdzisiek mały

numer katalogowy: 17003

kolor: indywidualny dobór

materiał: kordonek100% bawełny

rozmiar:

średnica– 13 cm

cena: 79,oo zł.

 

Zdzisiek komplet= 1 podkładka duża + 2 podkładki małe

numer katalogowy: 17004

kolor: indywidualny dobór

cena: 473,oo zł.

 

 

ZDZISIEK w kolorach

 

Szydełkowe podkładki ZDZISIEK mogą być wydziergane w poniższych kolorach

 

 

 

 

W celu złożenia zamówienia na ZDZIŚKA zapraszam Tutaj

Please follow and like us: