Rękodzieło szydełkowe – Holder Tytus

holder szydełkowy

Rękodzieło szydełkowe – holder Tytus, to rewelacyjne rozwiązanie, które sprawdza się doskonale w przypadku przechowywania ścierek kuchennych, apaszek, pasków, krawatów i tym podobnych. Dzięki jednolitemu wzorowi pasuje do każdej kuchni, łazienki czy pokoju. Ten praktyczny drobiazg sprawi, że pomieszczenie stanie się nie tylko intrygujące, ale i bardziej ciekawe.

Co można powiedzieć o holderze Tytus?

 Ot! Niby taki zwykły bibelot dekoracyjny, będący wynikiem miłości do robótek ręcznych. Śmieszny, dogodny i przede wszystkim bardzo przydatny podczas prób okiełznania wszystkich „długich” dodatków tekstylnych. Tytus to moja fanaberia twórcza. Zależało mi na stworzeniu fantazyjnego dodatku. Kiedy siadałam do wykonywania tej ozdoby szydełkowej nie miałam żadnych planów, ani tym bardziej zamierzeń. Tytus jest owocem mojej spontanicznej twórczości szydełkowej, a jej efektem ubocznym została praktyczność tego dekoracyjnego bibelotu.

 

 

*Z uwagi na ręczny proces dziergania, każdy przedmiot może posiadać swój indywidualny, miejscowy splot, który nie jest wadą produktu – tylko następstwem rękodzielnictwa.

 

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

Tytus – holder

numer katalogowy: 17001

kolor: indywidualny dobór

materiał: 100% bawełny lub 50% bambusa + 50% bawełny

rozmiar:

długość – 8 cm

szerokość – 6 cm

cena: 99,oo zł.

 

 

TYTUS w kolorach

 

Holder szydełkowy TYTUS jest  dostępny w poniższych kolorach

 

 

 

 

W celu złożenia zamówienia na Tytusa zapraszam Tutaj

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *