Promocje & Rabaty w Atelier KaDe

 

Promocje & Rabaty w galerii Atelier Kade. W trosce o  Nowych i Stałych Klientów przygotowałam atrakcyjne upusty na zakupy oryginalnych prezentów i ciekawych upominków.

 

 

 

PROMOCJE są skierowane do Klientów, którzy dokonują zakupów w galerii po raz pierwszy jak i  dla Stałych Gości. Dodatkowo w każdym miesiącu obowiązuje promocja na jeden dekoracji szydełkowych – raz to będą świeczniki, a innym razem koszyki. Promocja ta trwa przez cały jeden miesiąc.

 

 

  • Promocja “Okazja Miesiąca” – W każdym miesiącu Atelier KaDe przygotowuje promocję na jeden rodzaj dekoracji szydełkowych. W styczniu promocja -15% obejmuje pudełka szydełkowe – 15%

 

  • Promocja dla NOWYCH KLIENTÓW – zamawiając u Nas po raz pierwszy, otrzymują Państwo 10% upustu na zakupy w naszej galerii!

 

  • Oczywiście nie może zabraknąć promocji dla częstych Gości “STAŁY KLIENT” – po każdych trzecich zakupach przysługuje Państwu 20% na co czwarte zakupy.

 

* Promocje ze sobą się nie łączą.

 

 

 

 

Bez względu na to czy kupują u Nas Państwo po raz pierwszy, czy już kolejny raz, Atelier KaDe oferuje Wam  …

 

 

 

…RABATY. Rabaty zostały stworzone z myślą o Gościach, którzy lubią robić DUŻE ZAKUPY. Klienci, którzy podczas jednej wizyty w galerii  pragną sprawić przyjemność sobie – nabywając ciekawy upominek dla siebie, ukochanej osobie – zakupując drobną rzecz dla Niej lub dla Niego i jeszcze jakiś oryginalny prezent dla Kogoś: mamy, taty, przyjaciółki otrzymają nawet do 10% rabatu!

 

 

  •  ” 500 ” – przy zakupach, których łączna wartość przekracza 500 zł. otrzymują Państwo 20% rabatu.

 

  • 1000″ – przy zakupach, których łączna wartość przekracza 1000 zł. otrzymują państwo 30% rabatu.

 

  • “Poczta pantoflowa” – RABAT, dzięki któremu  Każdy zyskuje! Każdy Klient, który poleci Nas swoim znajomym, przyjaciołom czy rodzinie otrzyma rabat na zakupy – 15%. Osoba, która skorzysta z polecenia również otrzyma rabat – 15%.

 

* warunkiem uzyskania tego rabatu  jest wypełniony kupon “POCZTA PANTOFLOWA”, przesłany do Klienta wraz z zamówionym produktem.

 

 

* Rabaty ze sobą się nie łączą

 

UWAGA!!! PROMOCJE Z RABATAMI SIĘ  ŁĄCZĄ na zasadzie 1+1 – jedna promocja + jeden rabat. Podczas jednych zakupów można wykorzystać 1 promocję i 1 rabat

 

Klient sam decyduje, które wybierze promocje & rabaty.Informacje na ten temat umieszcza w FORMULARZ ZAMÓWIENIA

w dodatkowych uwagach

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *