Rękodzieło szydełkowe Atelier Kade – o mnie & o galerii

 katarzyna dewald  Nazywam się Katarzyna Dewald i chciałabym Państwu w kilku słowach przedstawić zarówno siebie, jak i galerię, którą prowadzę.

 

  Jednym z moich marzeń było to, aby hobby stało się sposobem na życie i pracą zawodową ‒ w ten sposób powstała galeria Atelier KaDe.  Szydełkowanie towarzyszyło mi od dziecka i z czasem stało się czymś więcej niż tylko hobby. Przemieniło się w pasję, która pozwoliła mi wyrażać siebie oraz umożliwiła rozwój. Kocham tworzyć piękne rzeczy i nic nie cieszy moich oczu bardziej niż ręcznie wykonane przedmioty. Nieważne czy są to rzeczy wydziergane, wystrugane, namalowane, czy zrobione inną techniką – mają być hand made.

 

  Wszystkie te dekoracje ręcznie robione mają swoją duszę. W tych przedmiotach widzę i czuję kawek serca, które zostawił Artysta. Żadna fabrycznie zrobiona rzecz nie może się z tym równać.

 

Robótki ręczne tworzone z pasją

  Atelier KaDe to miejsce, które zrodziło się z miłości do rękodzieła, emocji i szydełka. To również wyjątkowa przestrzeń dla wszystkich tych, którzy kochają nietypowe ozdoby i rękodzieło.

  Moją ideą było stworzenie galerii, w której osobiście projektuję i dziergam wszystkie dekoracyjne i dodatki do domu. Stworzyłam miejsce, w którym każdy Klient ma wpływ na wygląd ozdób, które wybierze ‒ wszystko po to, by ozdoby szydełkowe, które będą zdobić Państwa domy i mieszkania były wynikiem dialogu między mną, a Wami. Dlatego właśnie wszystkie prezentowane dekoracje są tylko przykładowymi propozycjami. Przy składaniu zamówienia samodzielnie decydują Państwo o ostatecznym wyglądzie przedmiotu, indywidualnie dobierając jego barwę, wielkość, wzór itd.

 

Ciekawe upominki hand made

  Rękodzieło szydełkowe to świetny pomysł na większy prezent czy drobny upominek. Wyjątkowy przedmiot, stworzony z sercem i pasją, sprawia, że obdarowana nim osoba będzie ciepło wspominać niezapomniane chwile za każdym razem, gdy weźmie go do ręki. Wszystkie dziergane ręczne robótki są indywidualnie zaprojektowane i stworzone z myślą o drugiej osobie. To wspaniała propozycja dla miłośników estetyki i oryginalnych rzeczy.

 

Niepowtarzalne ozdoby do domu

  To właśnie klimatyczne dekoracje, ręcznie robione ozdoby odpowiadają za atmosferę i urok w Państwa domach. Dzięki takim dodatkom przestrzenie stają się cieple, przytulne i wyjątkowe.

 

Serdecznie zapraszam,

Katarzyna Dewald

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz