Abażur szydełkowy Helena

abażur szydełkowy

Abażur szydełkowy Helena, to najnowsza ręcznie robiona ozdoba w galerii, która odznacza się swoja niestereotypowością i jest wyjątkowo oryginalnym przykryciem lamp. Doskonale wkomponowuje się w pomieszczenia, w których króluje styl Shabby Chic.

W jakich wnętrzach sprawdzi się abażur szydełkowy Helena?

Abażur szydełkowy Helena sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniach inspirowanych wiejskimi domami, urządzonych sprzętami, po których widać upływ czasu. Jednak wnętrza industrialne również pokochają Helenę. Taki oryginalny dodatek, jakim jest abażur szydełkowy w kształcie kapelusza, będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji utrzymanych w tym klimacie.

Abażur szydełkowy Helena to klosz na wszelkiego rodzaju lampy wiszące, które mają zamontowane tradycyjne oprawki.

Ręcznie robiona dekoracja Helena charakteryzuje się szerokim rondem, którego boki są podwinięte do góry na styl kowbojski. Dzięki ażurowemu wzorowi jej główka ma lekką formę.

Jak powstał abażur szydełkowy Helena?

No cóż, zarówno kapelusze, jak i wszystkie inne nakrycia głowy, były od zawsze moją wielką słabością. Kiedyś, kiedy określałam profil działalności Atelier KaDe, poważnie myślałam nad tym, czy nie ukierunkować się właśnie w ich stronę. Okazało się jednak, że miłość do tradycyjnych bibelotów jest silniejsza. Pomimo zaprojektowania i wyszydełkowania wielu ozdób i dodatków do domu, nigdy nie porzuciłam swoich marzeń o projektowaniu kapeluszy. Dzięki temu kloszowi szydełkowemu widzę, że dekoracje do domu nie wykluczają wcale projektowania kapeluszy. Co więcej, można te dwie rzeczy ze sobą połączyć.

 

Helena to pierwszy model abażuru szydełkowego, który wzoruje się na kapeluszu. A gwarantuję, że w ofercie Atelier KaDe znajdzie się jeszcze wiele takich modeli.

 

* Z uwagi na ręczny proces dziergania, każdy przedmiot może posiadać swój indywidualny, miejscowy splot, który nie jest wadą produktu – tylko następstwem rękodzielnictwa.

 

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

HELENA – abażur szydełkowy

numer katalogowy: 17011

kolor: indywidualny dobór

materiał: 100% bawełny

rozmiar:

szerokość (po podwinięciu boków ronda) – 21,5 cm

wysokość – 11,55 cm

cena: 519,oo zł.

 

*boki ronda są przymocowane do główki agrafkami ozdobnymi, które są ujęte w cenie abażura.

 

 

HELENA w kolorach

 

Abażur szydełkowy HELENA jest dostępny w poniższych kolorach

 

 

 

W celu złożenia zamówienia na HELENĘ zapraszam Tutaj

 

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *