O mnie & O galerii

 katarzyna dewald  O mnie & o galerii. Nazywam się Katarzyna Dewald i chciałabym Państwu, w paru słowach,  przedstawić zarówno siebie, jak i galerię.

 

 

    Szydełkowanie towarzyszyło mi od dziecka i z czasem stało się czymś więcej niż zainteresowaniem.  Stało się pasją, która  pozwoliła  mi  na indywidualne wyrażenie siebie oraz na  realizowanie się zawodowo.

 

    Kocham tworzyć piękne rzeczy i nic nie cieszy moje oczy bardziej niż przedmioty ręcznie zrobione. Nieważne czy są to rzeczy wydziergane, wystrugane, namalowane, czy zrobione inną techniką – mają być Hand Made.

 

    Wszystkie te ręcznie robione ozdoby  mają swoją duszę, która z nich emanuje. W tych przedmiotach widzę i czuję kawek serca, które zostawił Artysta. Żadna rzecz fabrycznie zrobiona nie może się z tym równać.

   

 

 

    Jednym z moich marzeń było sprawienie, aby hobby  stało się sposobem na życie i pracą zawodową … w ten sposób powstała galeria Atelier KaDe. Miejsce, które zrodziło się  z pasji, emocji i szydełka. Miejsce dla Wszystkich, którzy kochają nietypowe ozdoby i rękodzieło.

 

    Moją ideą było stworzenie galerii, w której osobiście projektuję i dziergam wszystkie dekoracyjne i dodatki do domu.

 

   Chciałam stworzyć miejsce, gdzie każdy Klient będzie miał wpływ na wygląd ozdób, które wybierze. Aby ozdoby szydełkowe, które będą zdobić Państwa mieszkania i domy były wynikiem dialogu między Mną, a Wami. Dlatego wszystkie prezentowane dekoracje są w przykładowych kolorach. Przy zamówieniu , Państwo sami decydujecie o ostatecznym wyglądzie przedmiotu, poprzez indywidualny dobór jego barwy.

 

 

 

    Takie rękodzieło szydelkowe to również świetny pomysł na prezenty czy drobny upominek, aby bliskiej Wam osobie przywodziły na myśl niezapomniane i wyjątkowe chwile czy wspomnienia.

 

Te klimatyczne  dekoracje, ręcznie robione ozdoby odpowiadają za atmosferę  i urok w Waszych domach. Dzięki nim Wasze mieszkania są cieple, przytulne i wyjątkowe.

 

 

    Wszystkie dziergane akcesoria są indywidualnie zaprojektowane i stworzone z myślą o drugiej osobie.  To wspaniała propozycja dla miłośników estetyki i oryginalnych rzeczy.

 

Serdecznie zapraszam

Katarzyna Dewald

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz